Корзина
113 отзывов
УТОЧНЯЙТЕ ЦЕНЫ.
УКРАГРОПАРТНЕР+
+380507730011
+380 (50) 773-00-11
+380 (67) 773-00-11

Гербицид КЛИНЧ МАКС + ПАР Бустер.0,5кг, Alfa Smart Agro

 • Нет в наличии

2 600 грн

+380 (50) 773-00-11
 • +380 (67) 773-00-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Гербицид КЛИНЧ МАКС + ПАР Бустер.0,5кг, Alfa Smart Agro
Гербицид КЛИНЧ МАКС + ПАР Бустер.0,5кг, Alfa Smart AgroНет в наличии
2 600 грн
+380 (50) 773-00-11
 • +380 (67) 773-00-11

Описание

Діюча речовина
Римсульфурон, 250 г/кг + Флорасулам, 80 г/кг + Тифенсульфурон-метил, 150 г/кг
 
Формуляція
Гранули, що диспергуються у воді
 
Призначення
Новий трьохкомпонентний післясходовий гербіцид системної дії проти злакових та дводольних бур’янів на посівах кукурудзи
 
Тара
0,5 кг + 1 л ПАР Бустер
 
Культура
 
 
Переваги:
 • Унікальне поєднання трьох діючих речовин.
 • Розширений спектр контрольованих бур’янів.
 • Покращена дія проти лободи білої.
 • Відмінний контроль падалиці соняшника.
 • Відсутність обмежень для культур сівозміни.
 • Простота та зручність у використанні.
 • Низька норма застосування.
 • Відсутня необхідність у бакових партнерах.

Спосіб застосування і норми витрат

 
 Культура  Об’єкти Норма витрати препарату,  г/га   Спосіб обробки  Максимальна кількість обробок
 Кукурудза  Однорічні, багаторічні злакові та дводольні бур’яни  40-50 + 0,1 л ПАР Бустер  Обприскування посівів у фазі 3-6 листків культури  1
Механізм дії Діючі речовини, що входять до складу препарату, проникаючи в рослину через листя, переміщаються до точок росту, де блокують фермент ацетолактат- синтазу. Цей фермент необхідний для синтезу незамінних амінокислот – валіну, лейцину та ізолейцину. Уже через кілька годин сприйнятливі бур’яни припиняють ріст і більше не конкурують з рослинами кукурудзи в споживанні вологи і мінеральних речовин. Повна загибель чутливих бур’янів відбувається через 15 і більше днів.   Властивості Видимі симптоми гербіцидної дії (зупинка росту, хлорози, некрози, побіління верхівки, почервоніння листя) з’являються на 4-7 день, а повна загибель бур’янів настає через 14-28 днів після застосування препарату. У чутливих до діючих речовин бур’янів після обробки відбувається зупинка росту з наступним відмиранням точки росту та всієї рослини. Малочутливі та перерослі бур’яни можуть не загинути, проте їх ріст та подальший розвиток значно уповільнюється чи зупиняється. Однорічні злакові бур’яни зупиняються в рості, протягом 3-6 днів жовтіють або червоніють та в подальшому гинуть.   Спектр дії Чутливі бур’яни: вівсюг звичайний, гумай, плоскуха звичайна, пальчатка криваво-червона, просо куряче, пажитниця (види), просо (1-3 лист.), тонконіг однорічний, тимофіївка (види), мишій (види), підмаренник чіпкий (до 14 кілець), осот городній, осот жовтий шорсткий, щириця (види), гірчак (види), галінсога дрібноквіткова, злинька канадська, ромашка (види), гірчиця (види), суріпиця, ріпак (падалиця), соняшник (падалиця), мак (види), волошка синя, грицики звичайні, кучерявець Софії, нагідки звичайні, редька дика, спориш звичайний, талабан польовий, зірочник середній (мокрець), лобода (види), пирій повзучий (сходи з насіння), амброзія полинолиста (до 4-х листків), нетреба звичайна.
Середньочутливі: гібіск трійчастий, гречка татарська, жабрій звичайний, горобейник польовий, калачики (види), кропива глуха стеблообгортаюча та пурпурна, рутка лікарська, фіалка польова, горошок (види), вика польова, паслін чорний (2-4 листки). Низьку чутливість до дії препарату проявляють: вероніка (види), жовтець (види), молочай (види), берізка польова.   Загальні рекомендації Сумісне застосування з ПАР Бустер сприяє прискореному та більш повному проникненню діючих речовин гербіциду в рослини бур’янів, що забезпечує високу ефективність дії препарату. Оптимальні умови для обприскування посівів препаратом: температура від +10°С до +25°С та перебування бур’янів у стані активного росту у фазі 1-3 листків для однорічних злакових, 2-4 листків у однорічних дводольних та за висоти 10-15 см для багаторічних. Уникати застосування препарату під час спеки, засухи, заморозків, сильного вітру, інших несприятливих погодних умов. Для досягнення максимальної ефективності препарат необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослин, застосовуючи добре відрегульоване обладнання. Препарат не можна застосовувати, якщо рослини мокрі від роси або дощу, а також якщо протягом 3 годин після обробки очікується дощ. Гербіцид забезпечує захист посівів від моменту обприскування до появи нової хвилі бур’янів. Уникати застосування препарату під час спеки, засухи, заморозків, сильного вітру. Гербіцид Клінч Макс має високу біологічну ефективність проти бур’янів, тому немає необхідності робити бакові суміші з іншими гербіцидами та азотними добривами.   Норма витрати робочої рідини 200-400 л/га.

Характеристики

Основные
Производитель ALFA Smart Agro
Страна производительУкраина
Характер действия пестицидаИзбирательного
Препаративная форма Водно-диспергируемые гранулы
Химический составНеорганические
Тип воздействияСистемные
Обрабатываемые культурыКукуруза
Минимальная температура эффективного действия 8 град.
Максимальная температура эффективного действия 25 град.
Содержание действующего веществаРимсульфурон 250 г/кг Флорасулам 80 г/кг
Применение для культурКукуруза
Действующее веществоРимсульфурон
Упаковка
УпаковкаПластиковая тара
Объем0.5 л
Пользовательские характеристики
ПроиводительАльфа Смарт Агро

Информация для заказа

 • Цена: 2 600 грн

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner